Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 20. 08. 2023

Tarzicij, mučenec

nedelja
 8.30 – Alojz Bergant
         Najprej hvala g. arhidiakonu Jožetu Plutu za današnji obisk in umestitev v službo tu pri Sv. Lenartu.
         Še enkrat  se vam, dragi farani, zahvaljujem za darove, ki ste jih prejšnjo nedeljo namenili za pomoč ob poplavah. Naj bo Bog bogat plačnik za vsak vaš dar!  Če bi morda  še kdo želel pomagati, so zadaj položnice od Karitas in lahko nakažete svoj dar.
          Zahvaljujem se vsem animatorjem, še posebej Sabini za vodenje oratorija ter vsem, ki ste kakor koli pomagali pri izvedbi oratorija. Bog blagoslavljaj vse prizadevanje mladih za vse lepo in dobro.
        V tednu, ki je pred nami, bo Oratorij v Selcih. Vabljeni k molitveni podpori.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376.