Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 29. 07. 2023

petek
Janez Marija Vianney, arški župnik
            prvi petek
18.45 –  Stane Bončina  (Mlinarjevi)
Marija Snežna
             prva sobota
18.45 –  Janez Rihtaršič, obl.
                   nedelja
18. nedelja med letom

Danes (sobota) se bo poslovil duhovni pomočnik p. Cristian. Darovi pri tej sveti maši bodo namenjeni zanj. Cristian še enkrat hvala za vso pomoč in pričevanje med nami!
           Zadaj v cerkvi v poseben nabiralnik še vedno lahko oddate svoje darove za MIVO.
           V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu zaradi izgradnje ceste popoldne po 16. uri.
           Hvala za vso molitveno podporo, da smo se z ministranti in pevci res lepo imeli v Izoli. Sedaj pa naprošeni za molitveno podporo prihajajočega Oratorija.
           V novem Farnem listu, ki ga vzemite zadaj, si preberite in poglejte še posebej ure svetih maš, ki bodo 15 minut prej, da mi ne bo potrebno hiteti v Selca.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376.