Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 23. 07. 2023

19.00 –  ++starši Bajt in ++Mehnetovi
                   nedelja
      17. nedelja med letom

Jutri je Krištofova nedelja. Svoje darove za MIVO lahko oddaste zadaj v poseben nabiralnik poleg blagoslovljene vode, če ste svoj dar morda pozabili, ga boste lahko oddali do nedelje. Zraven lahko vzamete v zahvalo za vaše darove nalepko in kartonček z molitvijo k sv. Krištofu. Sedaj bom zmolil molitev za srečno vožnjo, blagoslov vozil, nalepke in podobice, nato pa bom odšel pred zakristijo (cerkev) in blagoslovil avtomobile, med tem pa ste pevci povabljeni, da zapojete kakšno pesem. Nato pa bo sledil še sklepni blagoslov. Še enkrat Bog poplačaj za vsak vaš dar, ki ste ga ali ga še boste namenili v pomoč za nakup avtomobilov našim misijonarjem po svetu.
         Od jutri popoldne do petka gremo z ministranti in otroci otroškega pevskega zbora na počitnice v Izolo. Odhod avtobusa iz Selc je jutri ob 17. uri. Vsi udeleženci prosimo za molitveno podporo, da bi ti dnevi potekali v čim lepšem vzdušju in brez nesreč.
       V soboto se bo poslovil duhovni pomočnik p. Cristian. Darovi pri tej sveti maši bodo namenjeni zanj.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.