Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 15. 07. 2023

19.00 –  ++Tavčarjevi
                   nedelja
      16. nedelja med letom - Krištofova

V nedeljo je Krištofova nedelja. To je dan, ko se bomo Bogu zahvalili za to, da smo gibljivi, da se lahko vozimo iz kraja v kraj, da lahko opravljamo svoje poklicne dolžnosti, poskrbimo za vsakdanji kruh, se družimo in občudujemo lepoto narave in drugih krajev. V soboto bo ob koncu svete maše  blagoslov avtomobilov, da bi nas Bog na priprošnjo svetega Krištofa varoval na vseh poteh življenja. Seveda vas pa tudi lepo prosim, da ob tej priložnosti namenite svoj dar v zahvalo za srečno prevožene kilometre. Z vašim darom MIVA Slovenija poskrbi za prepotrebna vozila našim misijonarjem. Naj vas vodi geslo: »Za MIVO darujem, življenja rešujem!« Svoje darove za MIVO boste lahko oddali v poseben nabiralnik. Že v naprej se vam zahvaljujem v imenu misijonarjev za vsak vaš dar!
              Od prihodnje nedelje do petka, 28. 7., gremo z ministranti in otroci otroškega pevskega zbora na počitnice v Izolo. Odhod avtobusa iz Selc bo prihodnjo nedeljo ob 17. uri. Vsi udeleženci prosimo za molitveno podporo, da bi ti dnevi potekali v čim lepšem vzdušju in brez nesreč.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.