Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 17. 06. 2023

nedelja
      11. nedelja med letom

8.00  –  za zdravje
   (srečanje za bolne in ostarele)

ponedeljek
Nazarij, prvi koprski škof

torek
Margareta, dominikanka

sreda
Alojzij Gonzaga, redovnik

četrtek
  Janez Fisher in Tomaž More, mučenca

petek
Jožef Cafasso, duhovnik

19.00 –  Marija Lavtar

Rojstvo Janeza Krstnika - kres

19.00 –  Anton Podlipnik

nedelja
      12. nedelja med letom

Hvala vsem vam bolnim in starejšim, ki ste prišli k sveti maši in ste sedaj po sveti maši povabljeni na druženje v župnišče. Pridite, naj se vam ne mudi domov.
       Danes je zadnji dan za oddajo prijavnic za Oratorij.
      V soboto bo na Brezjah 55. narodno romanje bolnikov, invalidov in starejših. Ob 9. uri bo začetek molitve rožnega venca in ob 10. uri sveta maša. Vabljeni bolniki, invalidi in starejši ter vsi, ki ste pripravljeni kot pomočniki sodelovati pri romanju.
         V nedeljo bo ob 9. uri zahvalna sveta maša ob dnevu državnosti in ob 1050-letnici prvega zapisa vasi Selca. Glavni mašnik bo ljubljanski pomožni škof Franc Šuštar. Po sveti maši bo še pogostitev s pijačo in piškoti zato gospodinje naprošam, da v soboto popoldne med 17. in 19. uro prinesete pecivo za pogostitev v župnišče.
        Od prihodnje nedelje naprej bodo  naprej bodo svete maše ob nedeljah v župnijah Selca in Bukovščica po poletnem razporedu. V Selcih bosta sveti maši ob nedeljah ob 7. in 9. uri. V Bukovščici bo nedeljska sveta maša v soboto zvečer.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na
župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.