Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 8. 04. 2023

20.00 –  Fani Debeljak

nedelja

2. velikonočna, bela nedelja, nedelja   Božjega usmiljenja

Zahvaljujem se vam za vse darove, ki ste jih ali jih še boste namenili za cerkev. Bog povrni za vsak dar.

Veroučenci v tem tednu nimate verouka, ste pa zato vabljeni vi in vsi ostali k sveti maši jutri zjutraj (ponedeljek), ko bo ob koncu svete maše blagoslov koles. Otroci, mladi in odrasli vabljeni, da pripeljete kolesa, skiroje in rolerje k blagoslovu.

Zbor Minuta čez vabi na velikonočni, ki bo jutri, na velikonočni ponedeljek,  ob 19:01 v cerkvi sv. Petra v Selcih. Slišali boste lahko ritmično-duhovne pesmi in tudi Händlovo Alelujo. Dobrega vzdušja in glasbe, s katero bomo slavili Njega, ki je vstal in živi, ne bo manjkalo, zato lepo vabljeni!

Od petka naprej bodo večerne svete maše ob 20. uri.

V soboto bo ob 19. uri sestanek za starše veroučencev 3. razreda. Vsaj eden od staršev naj se srečanja zagotovo udeleži.

Ob koncu današnje slovesnosti se želim iskreno zahvaliti vsem tistim, ki ste v teh dneh zavzeto sodelovali pri obredih in tistim, ki ste v cerkvi  postorili vse potrebno za lepo in doživeto  praznovanje: ministrantom, pevcem, bralcem, pritrkovalcem, vsem ki ste čistili in krasili cerkev, vsem, ki ste  pomagali  pri procesiji, nosilcem bander, neba, luči. Bog vam za vse povrni in vam podeli obilo svojega blagoslova!

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.