Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 25. 03. 2023

nedelja

6. postna -  Cvetna nedelja

8.30 –  ++Jakcovi

Bodite pozorni, nocoj se prestavi ura na poletni čas.

Zadaj si lahko vzamete oljčne vejice. Prostovoljni darovi so namenjeni za obnovo istrskih cerkva.

Veroučenci imajo v tem tednu v času verouka spoved, za odrasle bo spovednik na razpolago v soboto od 16. ure naprej.

Jutri, na tiho nedeljo se prične 18. radijski misijon na radiu Ognjišče, z vodilno mislijo Ko se temelji reda podirajo – Kaj more storiti pravični? Osrednji nagovor bo vsak večer ob 17. uri imel nadškof Marjan Turnšek. Lepo vabljeni k poslušanju.

V soboto, danes teden, bo v Selcih v župnijski Krekovi dvorani po večerni sveti maši postno predavanje. Gosta bosta alpinista, zakonca Andrej in Marija Štremfelj. Lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo je cvetna nedelja. Sveta maša bo ob 8.30. Blagoslov zelenja bo zunaj pri kapelici.

V petem postnem tednu povabljeni k postnemu izzivu, ki se glasi: MOLIM ZA DRUGE.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.