Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 18. 03. 2023

17.00 –  ++Turkovi in Alojz Demšar

Gospodovo oznanjenje

sklep tedna družine

17.00 –  Alojz Bambič, obl.

++Koreniškovi

nedelja

5. postna nedelja  - tiha

Danes, v soboto, bo takoj po sveti maši kratek sestanek za člane ŽPS.

Danes, v soboto, bo v Selcih po večerni sveti maši postno predavanje z naslovom: Kako deluje hudobni duh, kako se mu lahko upremo? Gost bo dr. Bogdan Dolenc. Lepo vabljeni!

Jutri v nedeljo je papeška nedelja, zato bomo sedaj, ob koncu svete maše zapeli zahvalno pesem.

V petek bo ob 18. uri v Selcih v župnijski Krekovi dvorani predavanje o varnosti in preventivi v cestnem prometu. Še posebej ste vabljeni motoristi!

V soboto, danes teden, je praznik Gospodovo oznanjenje. Na razpolago bodo oljčne vejice za cvetno nedeljo. Prostovoljni darovi bodo namenjeni za obnovo istrskih cerkva.

Prihodnji vikend, s sobote na nedeljo se prestavi ura na poletni čas.

Prihodnjo nedeljo, to je na tiho nedeljo, lepo vabljeni na dekanijski križev pot v Kočevski rog. Odhod avtobusa iz Železnikov bo ob 12.45. Avtobus bo ustavljal na postajališčih po dolini. Prijave sprejemam do jutri (nedelja), zvečer.

V četrtem postnem tednu povabljeni k postnemu izzivu, ki se glasi: USTVARJAM.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.