Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 12. 03. 2023

b. sl. Danijel Halas, duhovnik, mučenec

petek

Jedrt, devica, mučenka

17.00 –  Anton Podlipnik, obl.

Jožef, Jezusov rednik

17.00 –  ++Jakcovi

nedelja

4. postna nedelja  - papeška

Danes zvečer ob 19.30 ste povabljeni v Selca v župnijsko Krekovo dvorano na postno predavanje z naslovom Zakaj obstaja zlo in trpljenje? Zakaj Bog to dopušča? Gost večera bo dr. Bogdan Dolenc.

V petek bo v Selcih srečanje za animatorje oratorija. Srečanje se prične s sveto mašo. Tudi mladi iz Bukovščice lepo vabljeni k sodelovanju!

V soboto bomo liturgično praznovali praznik sv. Jožefa. Lepo vabljeni k sveti maši. Ta dan se prične tudi Teden družine, katerega geslo se letos glasi: »Mir se začne v družini«.

V soboto bo takoj po sveti maši kratek sestanek za člane ŽPS.

V soboto bo v Selcih po večerni sveti maši postno predavanje z naslovom: Kako deluje hudobni duh, kako se mu lahko upremo? Gost bo dr. Bogdan Dolenc. Lepo vabljeni!

V nedeljo je papeška nedelja, zato bomo v soboto ob koncu svete maše zapeli zahvalno pesem.

V nedeljo, 26. 3., to je na tiho nedeljo, lepo vabljeni na dekanijski križev pot v Kočevski rog. Odhod avtobusa iz Železnikov bo ob 12.45. Avtobus bo ustavljal na postajališčih po dolini. Prijave sprejemam v župnišču do nedelje, 19. 3.

Vzemite nov Farni list.

V tretjem postnem tednu povabljeni k postnemu izzivu, ki se glasi: DOBRO POSLUŠAM.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.