Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 5. 03. 2023

17.00 –  ++Tomažinovi in Kosmovi

nedelja

3. postna nedelja

Danes , v soboto, bo ob 19.30 v Krekovem domu 16. Krekov večer. Dogodek predstavlja začetek dogajanj v letu 2023, ko se spominjamo 1050 let prve omembe Selc v freisinški listini. Gost večera bo ddr. Miha Markelj. Lepo vabljeni!

V petek tukaj v Bukovščici ne bo svete maše, ker je v Selcih dan celodnevnega češčenja Svetega Rešnjega Telesa. Lepo vabljeni k molitvi in sveti maši ob 7-ih ali 10-ih ali 19-ih, ko bo sklep vodil škof Anton Jamnik.

V soboto, danes teden, bo med sveto mašo predstavitev letošnjih kandidatov za birmo. Vaje za predstavitev bodo ob 16. uri.

Prav tako v soboto ste vabljeni v Selca na postno predavanje z naslovom Zakaj obstaja zlo in trpljenje? Zakaj Bog to dopušča? Gost večera bo dr. Bogdan Dolenc. Lepo vabljeni!

V drugem postnem tednu povabljeni k postnemu izzivu, ki se glasi: GOVORIM DOBRE/LEPE BESEDE.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.