Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 31. 12. 2022

17.00 – ++Klemenčič

nedelja

JEZUSOV KRST

Zahvaljujem se vam za vse darove, ki ste jih namenili za ogrevanje naše cerkve. Bog vam povrni vsak dar.

V četrtek je tretji sveti večer. Oblikujmo v družinah lep sveti večer z blagoslovom in kajenjem doma, molitvijo rožnega venca, prepevanjem ali poslušanjem božičnih pesmi.

V petek je praznik Gospodovo razglašenje ali trije kralji. Ta dan je zaključek adventne in koledniške akcije pri sveti maši, ki bo ob 17. uri. Otroci naj prinesejo svoje darove (hranilnike, ki so jih naredili iz adventnega koledarja) k sveti maši. Med darovanjem jih bodo odložili v košaro pred oltarjem.

V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

Veroučenci imajo v tem tednu  počitnice. Pridite k svetim mašam.

Romanje v Romunijo od 17. do 23. aprila 2023. Avtobus je poln. Lahko se prijavite na čakalno listo, če bi morda kdo odpovedal svojo udeležbo na romanju.

Umrla je Tončka Mohorič po domače Jeralova mama iz Ševelj 22. Pogreb bo v četrtek ob 15. uri.     Spomnite se je v svojih molitvah.

Kot ste verjetno že slišali je umrl zaslužni papež Benedikt XVI. Danes (nedelja) bo ob 17. uri sveta maša zanj  v Selcih. Lepo vabljeni k sveti maši. Na dan oziroma uro pogreba naj po vseh cerkvah zvonijo vsi zvonovi 15 minut.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.