Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 3. 12. 2022

17.00 –  ++starši Šifrar in Cveto Gregorc

nedelja

3. adventna nedelja

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za potrebe cerkve.

V adventu bo ob nedeljah na koncu svete maše še skupno češčenje Najsvetejšega z litanijami in eno desetko rožnega venca. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi  za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona.

Obisk Marije Brezmadežne po družinah! V župniji bo v adventnem času možnost, da sprejmete na svoj dom kip Marije Brezmadežne. Na razpolago so trije kipi. Za obisk kipa se boste dogovorili z vašim predstavnikom v Župnijskem pastoralnem svetu. Radi sprejmite Marijo in ob njej poživite družinsko molitev in vero v prihajajočega Gospoda.

Danes (sobota) bo takoj sedaj po sveti maši srečanje za starše vseh veroučencev.

Danes bo Neža Šolar v Selcih v župnijski Krekovi dvorani ob 19.15 predstavila svoje poletno eno mesečno delo v Indiji, preko programa Pota. Lepo vabljeni.

V četrtek je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, lepo vabljeni k sveti maši ob 17. uri.

V soboto bo ob 19. uri v Selcih v Krekovem domu Krekov večer. Gost bo prof. dr. Janez Juhant, ki bo predstavil knjigo LAMBERT EHRLICH – PREROK SLOVENSKEGA NARODA. Vabljeni.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.