Avtor: Župnija Selca Objavljeno: 26. 11. 2022

4.12.

nedelja

2. adventna nedelja

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za Karitas, otrokom pa za igrače, ki ste jih podarili za otroke v stiski.

V adventu bo ob nedeljah na koncu svete maše še skupno češčenje Najsvetejšega z litanijami in eno desetko rožnega venca. Pred Najsvetejšim bomo prosili in molili za mlade pare in tudi  za tiste, ki že imajo otroke in živijo skupaj, da bi sklenili zakrament svetega zakona.

Današnje dekanijsko srečanje članov ŽPS v Selcih odpade.

Letos bo Miklavž obiskal otroke, pevce in ministrante v Selcih v župnijski Krekovi dvorani v nedeljo, 4. 12. ob 15. uri. Starši prijavite svoje otroke lahko še sedaj po sveti maši, najkasneje pa do jutri zjutraj. Prispevek znaša 15 €.

Obisk Marije Brezmadežne po družinah! V župniji bo v adventnem času možnost, da sprejmete na svoj dom kip Marije Brezmadežne. Na razpolago so trije kipi. Za obisk kipa se boste dogovorili z vašim predstavnikom v Župnijskem pastoralnem svetu. Radi sprejmite Marijo in ob njej poživite družinsko molitev in vero v prihajajočega Gospoda.

V soboto, bo takoj po sveti maši srečanje za starše vseh veroučencev. Eden od staršev naj se srečanja zagotovo udeleži.

Vzemite nov Farni list.

Naročniki lahko v zakristiji dobite Mohorjeve knjige.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na župnika Damjana  041/798 376 ali duhovnega pomočnika Cristiana 031/564 581.