Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 19. 11. 2022

Katarina Rant

16.00 – Janez in Mici Eržen

za zdravje

Od danes do prihodnje nedelje bo potekal Teden zaporov. Namen tedna je pobuda za molitev in pospeševanje zavedanja o potrebah zaprtih oseb in njihovih družin, žrtev kaznivih dejanj, zaporskega osebja in vseh tistih, ki zanje skrbijo.

V soboto bo romanje za  kmete in kmetice. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajah po dolini tudi Bukovščico pride. S seboj imejte veljavno osebno izkaznico. Prispevek za prevoz, kosilo, večerjo je 45 €. Še se lahko prijavite, je še kar nekaj prostora.

V nedeljo je praznik Kristusa Kralja vesoljstva in za našo župnijo praznik celodnevnega češčenja Svetega Rešnjega Telesa. Začetek bo s sveto mašo ob 8.30. Sklep bo ob 16. uri s sveto mašo. Razpored češčenja po vaseh: ob 9-ih: Lavtarski vrh, Čepulje; ob 10-ih: Bukovščica; ob 11-ih: Knape; ob 12-ih: mladina in otroci; ob 13-ih: Laško, Pozirno; ob 14-ih: Hrib, Dunaj; ob 15-ih: Strmica; ob 16-ih: sklep s sv. mašo. Vzemite si čas in se pridite zahvaljevat, slavit, prosit ali samo gledat, ne bo vam žal!

Čim prej se prijavite na župnijsko romanje.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.