Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 19. 11. 2022

Leon Veliki, papež, cerkveni učitelj

petek

Martin, škof

17.00 –  Ljudmila Benedik, obl.

Jozafat, škof, mučenec

nedelja

8.30 – Katarina in Luka Rant

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za župnika Damjan. Hvala tudi za vse darove, ki ste jih prinesli za okrasitev oltarja.

V soboto bo romanje za moške. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajah po dolini tudi Bukovščico pride. S seboj imejte veljavno osebno izkaznico. Prispevek za prevoz, kosilo, večerjo je 45 €. Še se lahko prijavite, je še kar nekaj prostora.

Namesto v soboto bo sveta maša v nedeljo ob 8.30.

V soboto bo v Selcih ob 18.30 srečanje za animatorje oratorija. Vsi mladi, ki bi radi sodelovali  kot animatorji na zimskem ali poletnem Oratoriju, se srečanja zagotovo udeležite.

Čim prej se prijavite na romanji za kmete in kmetice ter ponovno za župnijsko romanje. Več o romanjih, nadškofovi zahvali ob zahvalni nedelji ter o novem duhovnem pomočniku, si preberite v novem Farnem listu, ki ga vzemite zadaj na mizici.

Hvala tudi vsem zakonskim jubilantom, ki ste danes prišli, da smo se skupaj Bogu zahvalili za milosti zakramenta svetega zakona. Sedaj po sveti maši pa ste povabljeni še v župnijsko učilnico, da se še malo družimo in poklepetamo.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.