Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 16. 10. 2022

16.30 –  Jože Potočnik

22. 10.

Janez Pavel II., papež

romanje – doma ni svete maše

23. 10.

nedelja

30. nedelja med letom

Papež še vedno vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

Ker je virus Covid-19  med nami, pridite k sveti maši samo, če ste zdravi, med tednom je priporočena, pri nedeljskih svetih mašah pa je obvezna maska, razkuževanje rok in varnostna razdalja.

Smo v mesecu oktobru – mesecu pobožnosti rožnega venca. Vabljeni k molitvi doma in tudi v cerkev. Veroučenci vabljeni k molitvi rožnega venca pol ure pred sveto mašo in sicer od 1. do 5. razreda ob petkih in od 6. do 9. razreda ob sobotah.

Od petka naprej bodo večerne svete maše ob 17. uri. V petek pa bo še ena izjema in sicer ta, da bo sveta maša ob 16.30, ker ste ob 17. uri lepo povabljeni v šolo na praznovanje 110. obletnice šole v Bukovščici.

V soboto bo župnijsko romanje. Šli bomo po stopinjah blaženega Lojzeta Grozdeta, kajti drugo leto se bomo spominjali njegove 100. obletnice rojstva. Šli bomo v Stično, na Zaplaz, v Mirno, v Tržišče in na Žalostno goro. Odhod avtobusa s Češnjice bo ob 6. uri in bo ustavljal na postajališčih po dolini, tudi v Bukovščico bo prišel. Prispevek za romanje znaša 45 €. Doma v soboto ni svete maše.

Jutri bo ob 10. uri v Selcih oratorijska sveta maša, ob 15. uri pa bo zahvalna sveta maša na Sv. Mohorju.

Zadaj lahko vzamete nov Vincencijev koledar, na razpolago je tudi Marijanski koledar in novi številki revije Prijatelj in Misijonskih obzorij.

Vzemite nov Farni list.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.