Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 3. 10. 2022

18h –  Anton in starši Podlipnik

nedelja

27. nedelja med letom - rožnovenska

Papež še vedno vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

Zahvaljujem se vam za vse darove, ki ste jih namenili za Zavod sv. Stanislava. Bog povrni vsak dar.

Jutri bo ob 10.15 žegnanje na Sv. Mohorju.

Ker se virus Covid-19 vedno bolj širi, pridite k sveti maši samo, če ste zdravi, med tednom je priporočena, pri nedeljskih svetih mašah pa je obvezna maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje. V Selcih povabljeni, da dokler so žegnanja, pridite ob nedeljah k sveti maši tudi v večjem številu ob 7. uri. Od nedelje, 9. 10., pa bodo v Selcih tri svete maše in sicer ob 7-ih, 8.30 in 10-ih.

V sredo se bo v Selcih začela devetdnevnica pred sveto birmo. Vabljeni k molitvi za birmance.

V soboto se začne mesec oktober – mesec pobožnosti rožnega venca. Vabljeni k molitvi doma in tudi v cerkev. Veroučenci vabljeni k molitvi rožnega venca pol ure pred sveto mašo in sicer od 1. do 5. razreda ob petkih in od 6. do 9. razreda ob sobotah.

Teden za življenje bo potekal od prihodnje nedelje do nedelje, 9. 10. V soboto bo ob 9.30 na Prešernovem trgu v Ljubljani Pohod za življenje. Lepo vabljeni, potrebna je predhodna prijava.

Zadaj lahko vzamete nov Vincencijev koledar, poleg koledarja vzemite tudi kuverto v kateri je dopis in položnica.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.