Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 22. 09. 2022

18h –  Tončka Tolar

nedelja

25. nedelja med letom

Papež še vedno vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

Jutri bo ob 10.15 žegnanje na Sv. Tomažu.

Urnik verouka se je za 1., 3., in 5. razred spremenil. Otroci bodo imeli verouk ob četrtkih in sicer 1. r. ob 12. 30, 3. r. ob 13.30 in 5. r. ob 14.15. Verouk se prične v tednu, ki je pred nami. Otroci od 4. razreda naprej bodo imeli spoved, zato pridite v cerkev.

V soboto je Stična mladih. Mladi, ki bi šli v Stično se prijavite do jutri, nedelje, zvečer župniku.

V nedeljo obhajamo nedeljo svetniških kandidatov ljubljanske nadškofije duhovnika Andreja Majcna, nadškofa Antona Vovka, škofa Janeza Frančiška Gnidovca, škofa Friderika Baraga, profesorja Antona Strleta in mistkinjo Magdaleno Gornik. V ljubljanski stolnici bo ob 15. uri molitvena ura in nato somaševanje, ki mu bo predsedoval ljubljanski nadškof Stanislav Zore.

V nedeljo bo ob 9. uri v Selcih oratorijska sveta maša.

V nedeljo lepo vabljeni na žegnanje v Lajše, kjer se bomo spominjali 30. obletnice posvetitve nove cerkve. Somaševanje bo vodil domačin Mohor Rihtaršič. Po maši bo za vse pogostitev.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.