Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 8. 06. 2022

19h –  Luka Rant, 30. dan

nedelja

NEDELJA SVETE TROJICE

8h –  Anton Podlipnik    (srečanje za starostnike)

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih ali jih še boste namenili za potrebe cerkve oziroma za novo peč v farovžu. Po sveti maši pa povabljeni, da se še malo zadržite pred cerkvijo oz. pred župniščem.

Papež vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

Jutri na praznik Marije Matere Cerkve – binkoštni ponedeljek bo sveta maša ob 18. uri. Lepo vabljeni.

Od petka naprej bodo svete maše ob 19. uri.

V Rimu bo od 22. 6. do 26. 6. potekalo svetovno srečanje družin z geslom Družinska ljubezen: poklicanost in post svetosti. Zato bomo imeli v soboto v Crngrobu dekanijsko srečanje družin. Ob 16. uri bo sveta maša in po njej druženje. Do Crngroba se bo šlo tudi peš. Odhod iz Stare Loke bo ob 14.30. Lepo vabljeni!

V nedeljo bo srečanje za vse bolne in starejše farane. Vsi lepo vabljeni k sveti maši, med katero bo podelitev zakramenta svetega bolniškega maziljenja. Po sveti maši vabljeni v župnišče na druženje.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.