Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 9. 04. 2022

Nedelja

6. postna nedelja - cvetna

8h –  Gabrijel Eržen

Bog povrni za vse darove, ki ste jih ali jih še boste namenili za potrebe naše cerkve.

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje. Vsak je sam odgovoren, da izpolnjuje pogoje za vstop v cerkev.

Papež vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

V okviru dekanije Škofja Loka bomo danes poromali na križev pot v Kočevski Rog. Odhod avtobusa iz Železnikov bo ob 12.50 s povratkom do 20. ure. Prispevek za prevoz je 10 €.

Danes se na Radiu Ognjišče pričenja 17. radijski misijon. Več si preberite v zadnjem Farnem listu.

Vzemite si oljčne vejice. Prostovoljni darovi so namenjeni za obnovo istrskih cerkva. Bog povrni za  vsak dar.

SPOVEDOVANJE: veroučenci pri verouk, odrasli v soboto od 17. ure naprej.

V nedeljo je cvetna nedelja. Blagoslov zelenja bo zunaj pred cerkvijo.

Zadaj je na razpolago nova številka revije Prijatelj.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.