Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 24. 03. 2022

Oznanila, 20. 3. 2022 – 3. postna

Nedelja

3. postna nedelja

8h –  Jože Potočnik (sosedje)

Nikolaj iz Flüe

Lea, spokornica

Alfonz Turibij, škof

Katrina Švedska, redovnica

GOSPODOVO OZNANJNENJE

17h –  Anica Zupan

Evgenija, mučenka

18h –  Marjanca in Tomaž Potočnik

Nedelja

4. postna nedelja

8h –  za zdravje

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje. Vsak je sam odgovoren, da izpolnjuje pogoje za vstop v cerkev.

Papež vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

Danes je praznik sv. Jožefa. Ta dan se prične tudi Teden družine, katerega geslo je »Družinska ljubezen: poklicanost in pot k svetosti«. Več o tednu si preberite v zadnjem Farnem listu. V petek na praznik Gospodovega oznanjenja bo sklep Tedna družine. Sveta maša bo ob 17. uri. Lepo vabljeni da v tem času pomnožite družinsko molitev.

V okviru dekanije Škofja Loka bomo na tiho nedeljo, 3. 4., poromali na križev pot v Kočevski Rog. Odhod avtobusa iz Železnikov bo ob 12.50 s povratkom do 20. ure. Prijave zbiramo do prihodnje nedelje.

Prispevek za prevoz je 10 €.

V noči iz sobote na nedeljo se ura prestavi na poletni čas!

Vzemite nov Farni list.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.