Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 12. 03. 2022

Benedikt, škof

18h –  ++Jeríčevi

Justina, devica, redovnica,

18h –  Vinko Klemenčič (sorodniki)

Nedelja

2. postna nedelja

8h –  Anton Podlipnik, obl.

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje. Vsak je sam odgovoren, da izpolnjuje pogoje za vstop v cerkev.

Papež vabi k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Molitev rožnega venca pred sveto mašo bo namenjena v ta namen.

V četrtek je v Selcih dan celodnevnega češčenja Svetega Rešnjega Telesa. Lepo vabljeni k molitvi in sveti maši. Več si preberite v Farnem listu.

V petek bo ob 17-ih v cerkvi srečanje za starše veroučencev 7. razreda.

Prihodnjo nedeljo je pepeška nedelja, ko se spominjamo izvolitve sedanjega papeža Frančiška. Povabljeni k molitvi zanj. Ob koncu bomo zapeli zahvalno pesem.

Župnijska Karitas Selca vabi k zbiranju pomoči za Ukrajino. Svoje darove: suha hrana, kozmetika, higienski pripomočki, plenice za otroke ali odrasle, denar lahko prinesete jutri v ponedeljek, 7. 3., med 8.15 do 9. ure in v torek, 8. 3., med 18. in 19. uro. Svoje darove prinesite v župnišče v avlo – glavni vhod. NE nosite oblek in obutve. Že v naprej Bog povrni za vsako pomoč.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

župnika Damjana GSM 041/798 376.