Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 5. 09. 2021

18h –  Ivan Benedik

Nedelja

8h –  Gabrijel Eržen

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost, obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje.

Danes (v nedeljo) bo takoj po sveti maši srečanje za člane ŽPS.

Bog povrni tudi za vse današnje darove za cerkev.

Starši, ki še niste vpisali otrok k verouku to lahko storite v času uradnih ur v župnišču v Selcih in sicer jutri v ponedeljek zjutraj med 8.15 in 9. uro ter v torek popoldan med 15.30 in 16.30 uro.

Otroci z jutrišnjim dnem oziroma s torkom se prične verouk po urniku, ki je objavljen v zadnjem Farnem listu. Otroci od 4. razreda naprej pridite v cerkev, da bomo imeli sveto spoved.

V sredo je praznik Marijino rojstvo – mali šmaren, sveta maša bo v Bukovščici ob 17. uri. Lepo vabljeni.

V soboto je na Brezjah škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice. Sveta maša bo ob 10. uri. V Selcih pa bo ravno tako ob 10. uri slovesnost svete birme. Zakrament bo podeljeval škof Anton Jamnik. Pri sveti maši bodo v cerkvi lahko navzoči birmanci, botri in domači. Ostali boste slovesnost lahko spremljali na župnijski FB strani.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376.