Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 28. 08. 2021

17h –  ++starši Benedik

Rozalija, Sicilska, devica, spokornica

prva sobota

18h –  Miha Potočnik (sosedje)

Nedelja

23. nedelja med letom – angelska nedelja

8h –  Štefan, obl. in Tomaž Benedik

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost, obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje.

Umrl je Vincencij Klemenčič po domače Jelencov Vinko z Bukovščice 8. Pogreb bo jutri v ponedeljek ob 16. uri. Krsta bo v mrliški vežici od 10.30 naprej. Spomnite se ga v svojih molitvah.

Vpis otrok k verouku je v Selcih v sredo popoldne in četrtek čez ves dan. Več o tem in o urniku verouka si preberite na prvi strani novega Farnega lista.

V torek zvečer bo v Selcih ob 20. uri srečanje za starše veroučencev 9. razreda, da se dogovorimo o zadnjih pripravah na prejem zakramenta svete birme, ki ga bo škof Anton Jamnik podelil v soboto, 11. septembra. Več si lahko preberete v Farnem listu.

V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

V petek bo večerna sveta maša ob 17. uri, od sobote naprej pa bodo svete maše ob 18. uri.

V soboto bo po maši v Bukovščici Gaja Sušelj, učenka konzervatorija v Luxemburgu, imela kratek koncert. Na violino in orgle bo igrala dela J. S. Bacha in lastne skladbe.

V nedeljo otroci prinesite s seboj šolske torbe s knjigami in zvezki, da jih bomo ob začetku šolskega in veroučnega leta blagoslovili.

V nedeljo bo takoj po sveti maši sestanek za člane ŽPS.

Vzemite nov Farni list.

Bog povrni tudi za vse današnje darove za cerkev.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376.