Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 1. 07. 2021

14. nedelja med letom –

nedelja Slovencev po svetu

8h – ++Luskovčevi in Aleš Benedik

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost, obvezna je maska in držanje varnostne razdalje.

Povabljeni, da na župnijski FB strani poslušate letošnje vrtnice, ki so posvečene sv. Jožefu.

V torek na praznik apostolov Petra in Pavla bo sveta maša ob 19. uri. Lepo vabljeni k sveti maši in k molitvi za novomašnike in svetost in stanovitnost že posvečenih duhovnikov.

Petek je prvi v mesecu zato bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Sporočite, če bi morda želel še kdo na novo obisk duhovnika.

Na oglasni deski si oglejte nov razpored za čiščenje cerkve.

Slovenska karitas začenja z dobrodelno akcijo Otroci nas potrebujejo, ki je namenjena zbiranju sredstev za nakup šolskih potrebščin za socialno ogroženo otroke v Sloveniji. V lanskem letu so škofijske in župnijske Karitas pomagale s šolskimi potrebščinami 11.963 otrokom. Hvala za vse pretekle darove in prosijo za pomoč za naprej, saj so tudi letos potrebe enake ali še večje. Kdor želi pomagati naj vzame položnico pri verskem tisku. Bog povrni za  vsak dar!

Prihodnjo nedeljo, prvo v mesecu juliju, obhajamo nedeljo Slovencev po svetu. Povabljeni, da se v duhu, predvsem pa v molitvi, povežemo z rojaki vseh treh Slovenij (domače, zamejske in po svetu).

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika Marka GSM  041 288 885.