Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 23. 05. 2021

Nedelja

Nedelja Svete Trojice

8h – Ivan Mihelič

V naših župnijah (Selca in Bukovščica) SVETE MAŠE POTEKAJO Z NAVZOČNOSTJO VERNIKOV. Pridite samo, če ste zdravi in na lastno odgovornost. V cerkvi v  Bukovščici je tako lahko pri sveti maši naprej največ 10 družin oz. oseb, ki živijo v skupnem gospodinjstvu ali  21 posameznikov, ker je po novih sproščanjih pomembna medsebojna razdalja 1,5 metra. Prijave za navzočnost pri sveti maši so potrebne samo za nedelje, praznike in prve petke. Prijave sprejema v tem tednu  župnik Damjan vsak dan med 20.00 do 20.30.

Danes popoldne bo ob 15. uri na parkirišču pri pokopališču v Selcih blagoslov traktorjev in unimogov. Žal nam črna kronika vsak teden znova objavlja veliko nesreč pri delu s traktorjem. Zato je prav, da tudi nad ta tako koristen pripomoček kličemo Božji blagoslov in prosimo Boga za varstvo pri delu z njim. Vabljeni, pripeljite!  Za naprej pa se pogovorite in če boste izrazili željo, imamo lahko blagoslov tudi tu v Bukovščici.

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠEob petkih in sobotah samo takoj po sveti maši in ob nedeljah po sveti maši do 9. ure.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika Marka GSM  041 288 885.