Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 1. 05. 2021

Gizela, opatinja – prvi petek

18h –  Cveto Gregorc

Bonifacij IV., papež – prva sobota

18h –  Francka Jelenc (Jakcova)

Nedelja

6. velikonočna nedelja

8h – ++Tomažin

V naših župnijah (Selca in Bukovščica) SVETE MAŠE POTEKAJO Z NAVZOČNOSTJO VERNIKOV. Pridite samo, če ste zdravi in na lastno odgovornost. V cerkvi v  Bukovščici je tako lahko pri sveti maši naprej največ 10 družin ali posameznikov, oz. oseb, ki živijo v skupnem gospodinjstvu. Prijave za navzočnost pri sveti maši sprejema v tem tednu  župnik Damjan vsak dan med 20.00 do 20.30.

Včeraj na praznik sv. Jožefa Delavca se je pričela šmarnična pobožnost. Tudi letos bo potekala pobožnost bolj zasebno. Papež Frančišek vabi vse kristjane k molitvi k Mariji, naši Nebeški Materi, da bi se epidemija končala. Več si lahko preberete na spletu.

Jutri oz. v sredo se zopet prične verouk po urniku.

Petek je prvi v mesecu zato bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Sporočite, če bi kdo na novo želel obisk duhovnika ali pa če obiska ne želite. Zvečer vabljeni k sveti maši.

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠEob petkih in sobotah samo takoj po sveti maši in ob nedeljah po sveti maši do 9. ure.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika Marka GSM  041 288 885.