Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 4. 04. 2021

Nedelja

2. velikonočna, bela nedelja – nedelja Božjega usmiljenja

10h – Tine in Jerca Šolar

Zaradi preprečitve širjenja epidemije covid-19 so vse svete maše brez navzočnosti vernikov. Vse svete maše bodo opravljene v Selcih ob urah in dnevih kot je napisano in jih lahko vsak dan spremljate na FB. Se vam zahvaljujem za razumevanje. Možnost prejetja svetega obhajila bo v Bukovščici  jutri v ponedeljek med 8.00 in 9. uro, ter prihodnjo nedeljo prav tako med 8.00 in 9. uro.

Lepo prosim, da se  v in pred cerkvijo držite varnostnih ukrepov za preprečitev širjenja epidemije (maska, varnostna razdalja, razkuževanje rok, število udeležencev).

Zahvaljujem se tudi vsem, ki ste okrasili in počistili cerkev, ter za vse darove, ki ste jih namenili za potrebe cerkve.

V tednu, ki je pred nami ni verouka. Vabljeni, da pridete k svetemu obhajilu in spremljate sveto mašo po FB ali televiziji.

V nedeljo doma vsi (otroci, mladi in odrasli) pripravite kolesa, skiroje  in rolerje, da jih boste blagoslovili. Duhovnik bo v cerkvi zmolil molitev vi pa jih doma blagoslovite. Ko boste prihajali k svetemu obhajilu pa boste lahko vzeli blagoslovljeno nalepko.

Vsem naj Vstali nakloni obilo blagoslova!!!!

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.