Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 19. 12. 2020

DAN SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI

Nedelja

SVETA DRUŽINA

Zaradi razmer še vedno ne morete priti k sveti maši. Povabljeni da sveto mašo spremljate po facebooku (Župniji Selca in Bukovščica)  in izkoristite možnost prejetja svetega obhajila.

Možnost za sveto spoved v Bukovščici bo še jutri med 15. in 17. uro.

Jutri bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

V četrtek je prvi sveti večer. Oblikujmo v družinah lep sveti večer z blagoslovom in kajenjem doma, molitvijo rožnega venca, prepevanjem ali poslušanjem božičnih pesmi. Polnočno sveto mašo lahko spremljate po facebooku.

V petek, na Božič, vabljeni k prejemu svetega obhajila med 8. in 9. uro in k darovanju za potrebe cerkve.

V soboto, na Štefanovo, bo pri sveti maši blagoslov soli. Med 8. in 9. uro bo možnost prejetja svetega obhajila in zadaj pri verskem tisku boste lahko vzeli blagoslovljeno sol.

Praznik Svete družine bo prihodnjo nedeljo. Med 8. in 9. uro bo možnost prejetja svetega obhajila. Otroci pa boste prejeli še poseben blagoslov.

Letošnje koledovanje odpade. Svoje darove za misijone boste lahko oddali v košarico poleg Betlehemske lučke miru, ter vzeli blagoslovljeno nalepko.

Na razpolago je nov Farni list, ki si ga lahko ogledate oz. preberete tudi na spletni strani Župnija Selca.

Zadaj v cerkvi, pri verskem tisku, lahko dobite  kadilo, oglje, pratiko, Marijanski koledar, Misijonska obzorja, Prijatelja.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.