Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 5. 10. 2020

18h  – po namenu

Nedelja

28. nedelja med letom - rožnovenska

8h –  Janko Rihtaršič (sosedje)

V mesecu rožnega venca veroučenci vabljeni k molitvi rožnega venca pol ure pred sveto mašo v cerkev in sicer od 1. do 5. r. ob petkih in od 6. do 9. r. ob sobotah. V cerkvi, pa bomo ob nedeljah skupaj sedaj po oznanilih izpostavili Najsvetejše in vsi skupaj zmolili litanije Matere Božje in desetko rožnega venca ter prejeli blagoslov.

Zahvaljujem se vam za današnje darove, ki jih boste namenili za Petrov novčič. Ta nabirka je običajno na god sv. Petra in Pavla, letos pa je danes. Petrov novčič je starodavna nabirka Cerkve za naslednika apostola Petra, s katero papež podpira karitativna dela v najrevnejših predelih Katoliške Cerke. Še enkrat Bog plačaj za vsak vaš dar.

V soboto je v Selcih birmanska slovesnost, vse birmance, njihove botre in starše priporočam v molitev.

V soboto, 17. 10., župnijsko romanje, zaradi širjenja epidemije covid-19, ODPADE. Hvala za razumevanje.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marko GSM  041 288 885.