Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 9. 08. 2020

zapovedan praznik

8h  – ++Tomažinovi

Nedelja

8h –  Milan Flander, obl.

Še enkrat se vam zahvaljujem za vse darove, ki ste jih darovali za MIVO. Bog vam povrni za vsak dar.

V soboto je zapovedan praznik Marijino vnebovzetje – veliki šmaren. Med slovesno sveto mašo bomo obnovili posvetitev našega naroda Mariji.

Ob današnjem zaključku misijona se želim najprej zahvali Bogu za vse milosti, ki nam jih je v tem svetem času naklonil. Zahvaljujem se tudi vsem gostom, ki so bili med nami in so nas spodbujali in nagovarjali. Še posebej se zahvaljujem našemu nadškofu Stanislavu Zorete, ki  je prišel med nas ob začetku in sedaj ob sklepu misijon ter maševal in nas nagovoril. Čeprav tako rečemo, pa zaključka misijona ne sme biti v našem vsakdanjem življenju. Misijon mora potekati še naprej, VSAK DAN. Zato povabljeni sedaj da zmolimo po papeževem namenu, zapojemo zahvalno pesem ter prejmemo blagoslov s popolnim odpustkom. Ko boste odhajali iz cerkve, povabljeni k darovanju za kritje stroškov misijona, v zahvalo in spomin na misijon pa si vzemite spominsko podobico.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.