Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 3. 08. 2020

Nedelja

8h –  Franc Gortner in ++sorodniki

za blagoslov misijona

Danes še lahko oddate  svoje darove v nabiralnih za MIVO za vse srečno prevožene kilometre. Za vse darove prejšnjo nedeljo in danes naj vam Bog bogato poplača.

Petek je prvi v mesecu dopoldne bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Lepo vabljeni k večerni sveti maši.

V nedeljo bo zaključek misijona, ki smo ga začeli v marcu. Med nami bo g. nadškof Stanislav Zore, ki bo maševal in nas nagovoril. Čeprav tako rečemo, pa zaključka misijona ne sme biti v našem vsakdanjem življenju. Misijon mora potekati še naprej, VSAK DAN v našem življenju.

Zaradi corona virusa in zaostrovanja razmer odpade letošnji Oratorij v Selcih in počitnice za ministrante v Izoli.

Več o vsem tem si lahko preberite v novem Farnem listu.

Umrl je Janez Rihtaršič, po domače Koreninškov Janez, iz Bukovščice 27, pogreb bo v sredo ob 16. uri. Od 10. ure naprej bo ležal v mrliški vežici. Spomnite se ga v svojih molitvah.

Umrla je tudi Justi Ravnikar, ki je bila gospodinja pri gospodu Tomšiču. Tudi njo priporočam v molitev.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.