Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 27. 07. 2020

Nedelja

17. nedelja med letom - Krištofova

8h –  Anton Podlipnik

V nedeljo, danes teden, je Krištofova nedelja. To je dan, ko se bomo Bogu zahvalili za to, da smo gibljivi, da se lahko vozimo iz kraja v kraj, da lahko opravljamo svoje poklicne dolžnosti, poskrbimo za vsakdanji kruh, se družimo in občudujemo lepoto narave in drugih krajev. Ob koncu svete maše bo  blagoslov avtomobilov, da bi nas Bog na priprošnjo svetega Krištofa varoval na vseh poteh življenja. Seveda vas pa tudi lepo prosim, da ob tej priložnosti namenite svoj dar v zahvalo za srečno prevožene kilometre. Z vašim darom MIVA Slovenija poskrbi za prepotrebna vozila našim misijonarjem. Naj vas vodi geslo: »Za MIVO darujem, življenja rešujem!« Svoje darove za MIVO boste lahko oddali v poseben nabiralnik. Že v naprej se vam zahvaljujem v imenu misijonarjev za vsak vaš dar!

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.