Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 29. 03. 2020

Oznanila, 5. postna – 29. 3. 2020

Vsem faranom želim še naprej obilo zdravja! Pazite drug na drugega in poglejte še okoli sebe, če je kdo pomoči potreben!

Veroučenci poglejte lekcije naprej in naredite domače naloge. Molitve ponavljajte tako, da skupaj molite cela družina. Prvoobhajanci pa se naučite molitvice in vprašanja skupaj s starši ali starejšimi bratci ali sestricami. Kandidati za birmo pa ponovite 130 vprašanj in molitve, ki so v knjigi Pridi Sveti Duh.

Mašne namene in darove zanje oddajte v kuverti v poštni nabiralnik, ki je na župnišču v Selcih. Zapišite tudi želje, kdaj bi bila sveta maša.

Blagoslov zelenja bo v nedeljo pri sveti maši ob 10. uri v Selcih in v Bukovščici ob 8. uri.

Na internetni strani župnija si preberite poslanico naših škofov za čas do bele nedelje.