Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 4. 03. 2020

Nedelja

2 . postna nedelja

8h –   ++starši Bajt ter Ančka in Marica

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za potrebe naše cerkve. Bog povrni vsak dar.

V petek bo dopoldne obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

V petek se s sveto mašo ob 17. uri prične misijon. Lepo vabljeni k sveti maši, ki jo bo daroval nadškof Stanislav Zore. Po sveti maši ob 19. uri v Selcih bo v Selcih v župnijski Krekovi dvorani srečanje za vse župnijske sodelavce člane ŽPS, ključarji, člani gospodarskega sveta in Karitas iz obeh župnij.

V soboto dopoldne bo v Selcih ob 10. uri sveta maša za vse bolne, invalide in vse, ki strežete ter pomagate bolnim in starejšim faranom. Popoldne pa bo med nami duhovnik Marjan Lampret, ki bo maševal tu v Bukovščici ob 17. uri in v Selcih ob 19. uri. Po obeh svetih mašah bo srečanje s cerkvenimi pevci (tistimi, ki pojete v zboru ali pri ljudskem petju). V nedeljo pa bo med nami g. Anton Slabe. Po sveti maši tu v Bukovščici bo srečanje za vse samske. V Selcih pa bo po sveti maši ob 10. uri srečanje v župnijski Krekovi dvorani za vse, ki se soočate s stisko in bolečino ob trpki preizkušnji razhoda in se sprašujete, kako osmisliti svoje življenje ob spoznanju, da morate pot nadaljevati brez svojega življenjskega sopotnika.

Še naprej pa lepo vabljeni, da molite za blagoslov misijona. Da bi se  ob simbolu školjke, ki je prazna, brez bisera, v času misijona vsaj malo zaustavili. Hitri tek življenja nas vse prevečkrat posrka vase in se nad svojim življenjem zamislimo samo ob nenadni izgubi zdravja ali smrti ljubljene osebe. Zato zares vabljeni, da bi si v času misijona vzeli čas zase in se zamislili nad tem, kaj je smisel mojega življenja. Kaj je biser v mojem življenju, za katerega bi vse dal?

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika p. Benota GSM  041-264-800.