Avtor: zuselca Objavljeno: 3. 09. 2014

Vnesite vaš naslov

Vse bolj čutimo, da v današnjem času in danih okoliščinah potrebujemo oporo, podobno misleče prijatelje, da skupaj rešujemo različne zakonske, vzgojne, verske, družinske in druge težave, da duhovno rastemo in smo preprosto povezani kot prijatelji. To še posebno velja za zakonske pare. V naši župniji  se srečuje  šest zakonskih občestev (skupin). Vabimo še druge zakonske pare, da se odločite in vključite v eno izmed obstoječih skupin. Če pa bi bili zainteresirani vsaj štirje  pari, ki še niste vključeni v katero izmed zakonskih skupin, bi oblikovali novo zakonsko občestvo.  Zakonci se pogovorite med seboj, spodbudite drug drugega in se odločite. Srečanja  Vas bodo bogatila in dajala spodbude za  še bolj skladno zakonsko in družinsko življenje. Srečanja se Vam bodo dobro obrestovala. Ne prezrite tega povabila. Interesenti se oglasite osebno ali po telefonu v župnišču v Selcah.  Za dan in uro srečanj  bi se pari dogovorili skupaj v okviru možnosti.