Avtor: zuselca Objavljeno: 3. 09. 2014

Šola za zakon

Zelo dobra in izredno koristna oblika priprave na zakon je tako imenovana  ŠOLA ZA ZAKON.  (Izraz ni najboljši, saj to ni šola, zato naj Vas ne moti). Pari iz župnij: Selca, Bukovščice in Sveti Lenart, lahko pa tudi iz drugih župnij, ki že resno hodite skupaj in se nameravate poročiti, čeprav šele  čez več let, ste  lepo povabljeni, da se  odločite za to obliko priprave na zakon. Če vas bo vsaj pet parov, bo Šola za zakon v Selcah, zato se čim prej odločita in prijavita v župnišču v Selcah. (Telefon: 041-798-376). Srečanja so približno eno pastoralno leto na štirinajst dni. Za dan in uro se dogovorite na prvem srečanju. Pari deklet in fantov, zaročenci in vsi pari, ki  si želite  čim bolj srečen zakon, sprejmite to povabilo z veseljem. Po končani šoli za zakon vama ne bo žal, da sta se vključila  v to obliko priprave.  Več informacij lahko dobite v župnišču v Selcah.