Oznanila, 23. 1. 2022 – 3. nedelja med letom

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost  - PCT (za starejše od 12 let), obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje. Vsak je sam odgovoren, da izpolnjuje pogoje za vstop v cerkev.

Danes je nedelja Božje besede, praznik Svetega pisma. Geslo nedelje se glasi: »Tudi ona dva sta pripovedovala, kaj se je zgodilo na poti in kako sta ga prepoznala po lomljenju kruha.« Geslo bi lahko ubesedili tudi s sloganom: Od branja do oznanjevanja, od bralca do pričevalca.

V torek ste k sveti maši in molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v družinah še posebej vabljeni farani z Bukovice.

V torek, na praznik spreobrnjenja apostola Pavla, se bo končal Teden molitve za edinost kristjanov. Vabljeni, da še naprej molite v ta namen.

V petek ima srečanje prava zakonska skupina.