Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 15. 12. 2014

Starejši pevski zbor župnije Selca

Starejši mešani pevski zbor  v župniji Selca,  z veseljem in navdušenjem  redno  sodeluje  pri nedeljskem bogoslužju ob 6.30. Na orglah jih običajno spremlja Ana Prevc Megušar, rad pa se jim pridruži tudi Tone Potočnik in drugi gostujoči organisti.

Člani zbora radi in z veseljem prepevajo  tudi pri porokah, pogrebih in drugih priložnostih. Za vse  informacije ali vprašanja o sodelovanju pri pogrebih, porokah in drugih priložnostih se obrnite  na zborovodkinjo Marjeto Oblak. Njena telefonska številka:  051- 309-259.

Marjeta oblak, rojena 1988, je svojo glasbeno pot začela v Glasbeni šoli Škofja Loka z učenjem harmonike. Študij glasbene  pedagogike  je zaključila v letu 2012. Skozi vso glasbeno pot je v župniji Selca vodila otroške, mladinske in odrasle pevske zbore ter razne instrumentalne zasedbe. Pripravljala je različne glasbene delavnice za otroke in mladino. Odrasli pevski zbor sv. Petra v župniji Selca pa vodi od leta 2009.