Oznanila, 30. navadna (misijonska) – 24. 10. 2021

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost  - PCT (za starejše od 15 let), obvezna je maska, razkuževanje rok in držanje varnostne razdalje. Vsak je sam odgovoren, da izpolnjuje pogoje za vstop v cerkev.

Danes ob 14. uri molitev rožnega venca vodijo člani Karitas prihodnjo nedeljo pa možje.

Smo v mesecu oktobru, mesecu pobožnosti rožnega venca. Vabljeni k molitvi doma in tudi v cerkev. Veroučenci vabljeni, da k molitvi rožnega venca in sveti maši skupaj s svojimi starši pridete vsaj enkrat med tednom. Molitev rožnega venca se bo pričela 30 minut pred sveto mašo.

Bog povrni za vse darove, ki ste jih danes namenili za misijone.

Veroučenci zaradi počitnic v tem tednu nimajo verouka.

V torek ste k sveti maši in molitvi pred Najsvetejše za blagoslov v družinah še posebej vabljeni farani iz Selc

Pred praznikom vseh svetih bo  možnost za sveto spoved za veroučence v četrtek od 18. ure naprej za odrasle pa v torek in četrtek po sveti maši.

V petek bo obisk bolnih in starejših faranov na domu.

V noči iz sobote na nedeljo se prestavi ura na zimski čas.

Moški in kmetje, prijavite se na romanje.

Zadaj pod zvonikom si lahko kupite Marijanski koledar in Pratiko.

Še vedno lahko naročite molitve za rajne v mesecu novembru.

Umrl je Alojz Bernik iz Ševelj 33 po domače Brnkov Lojze. Dan in ura pogreba bosta še oznanjena. Spomnite se ga v svojih molitvah.