Oznanila, 19. navadna – 8. 8. 2021

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost, obvezna je maska in držanje varnostne razdalje.

Danes je žegnanje na Bukovici.

Od danes popoldan do petka gremo z otroki otroškega pevskega zbora in ministranti na počitnice v Izolo. Vsi udeleženci prosimo za molitveno podporo, da bi ti dnevi potekali v čim lepšem vzdušju in brez nesreč.

V četrtek ste ob 19.30 k molitvi pred Najsvetejše za nove duhovne poklice še posebej vabljeni farani  s Studena.

V nedeljo je zapovedan praznik Marijino vnebovzetje – veliki šmaren. Pri vseh svetih mašah bomo obnovili posvetitev našega naroda Mariji.

Od Velikega šmarna naprej bo v našo župnijo ob nedeljah prihajal pomagat pri maševanju in spovedovanju g. Stanko Rozman. G. Stanko je jezuit in je bil dolgo časa misijonar v Zambiji.

Vzemite si nov Farni list in si ga pozorno preberite še posebej udeleženci Oratorija. Na razpolago sta tudi novi številki revije Prijatelj in Misijonskih obzorij.