Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 12. 07. 2021

Farni list št.10 (11.7.2021)

ZAHVALA OB PREMESTITVI

Na začetku septembra 2020 sem z dovoljenjem vrhovnega predstojnika in po dekretu g. nadškofa za eno leto kot duhovni pomočnik prišel v župniji Selca in Bukovščica. Zahvaljujem se župniku Damjanu in vsemu občestvu, da ste me lepo sprejeli in potrpeli z mano v času mojega prečiščevanja nadaljnjega poslanstva kot duhovnika. Obenem vas prosim odpuščanja, ko sem zaradi predolgega jezika koga užalil. Predvsem župnik Damjan je moral ob meni veliko potrpeti. Trdno verjamem, da je Bog usmiljeni Bog, ki nas ima zelo rad, vendar je do nas za naše dobro tudi zahteven. Župnija je velika družina, kjer je vsak poklican, da prispeva svoj del k evangelizaciji in rasti občestva. Bog vam je dal res velike darove, talente in mnogi jih razvijate v blagor drugih.

Rad se vas bom spominjal v molitvah. Žal zaradi koronakrize ni bilo možno vzpostavljati večjih stikov.

Na lastno željo odhajam na svojo župnijo. Priporočam se vam v molitev, da bi ostal Njegov duhovnik v blagor ljudem, s katerimi bomo oblikovali občestvo.

Mir in dobro!                                                   Marko

Celoten farni list si lahko ogledate na spodnji povezavi!!