Oznanila, 15. nedelja med letom – 11. 7. 2021

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost, obvezna je maska in držanje varnostne razdalje.

Jutri bo 8. uri zjutraj ob godu sv. Mohorja in Fortunata sveta maša na Sv. Mohorju.

V četrtek bo ob 19. uri v Bukovščici sveta maša za sosesko sv. Mohorja.

V četrtek ste ob 19.30 k molitvi pred Najsvetejše za nove duhovne poklice še posebej vabljeni farani z Bukovice.

Zahvaljujem se vam za vse današnje darove, ki ste jih namenili za potrebe cerkve. Bog povrni!

V nedeljo, danes teden in naprej bodo svete maše ob nedeljah ob urah kot je bilo običajno pred korona krizo se pravi ob 6.30 in 10-ih v Selcih in na Bukovici ob 8.30. Tisti, ki ste se navadili na sveto mašo ob 8.30 se porazdelite in pridite nekateri ob 6.30 in drugi ob 10. uri, da ne bo ob 10. uri potrebno komu biti zunaj pred cerkvijo.

Vzemite nov Farni list.