Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 30. 05. 2021

Nedelja

ŽEGNANJE

8h – ++starši Jelenc

V naših župnijah (Selca, Bukovščica) se svete maše darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov. Pridite samo, če ste zdravi, na lastno odgovornost, obvezna je maska in držanje varnostne razdalje. PRIJAVE ZA NAVZOČNOST PRI SVETI MAŠI NI VEČ.  Sveto obhajilo se deli samo med sveto mašo. Prenos po FB bo samo ob nedeljah ob 10. uri. Med tednom bolni in ostareli spremljajte sveto mašo po Radio Ognjišče.

Jutri v ponedeljek je sklep šmarnične pobožnosti. Lepo vabljeni k sveti maši ob 18. uri.

V tem tednu bodo otroci dobili veroučna spričevala. Podpisana spričevala veroučenci vrnite v nedeljo.

V četrtek je zapovedan praznik Sveto Rešnje Telo in Kri. Po sveti maši, ki bo ob 19. uri bo tudi procesija. Za procesijo so obvezne maske.

V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu.

V soboto bo ob 10. uri slovesnost prvega svetega obhajila. Cerkev bo rezervirana za prvoobhajance in njihove družine ter ožje sorodstvo. Spoved za prvoobhajance bo v četrtek ob 17.30.

V nedeljo je žegnanje – spomin na posvetitev cerkve. Lepo vabljeni k sveti maši in darovanju za potrebe cerkve.

Vzemite nov Farni list.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika Marka GSM  041 288 885.