Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 16. 05. 2021

Janez I., papež, mučenec

Krispin, redovnik

Bernardin Sienski, duhovnik

Krištof in drugi mehiški mučenci

18h –  Ivanka Jelenc

Milan, mučenec

18h –  za zdravje

Nedelja

BINKOŠTI

8h – Milica Benedik in ++Jeralovcovi

V naših župnijah (Selca in Bukovščica) SVETE MAŠE POTEKAJO Z NAVZOČNOSTJO VERNIKOV. Pridite samo, če ste zdravi in na lastno odgovornost. V cerkvi v  Bukovščici je tako lahko pri sveti maši naprej največ 10 družin oz. oseb, ki živijo v skupnem gospodinjstvu ali  21 posameznikov, ker je po novih sproščanjih pomembna medsebojna razdalja 1,5 metra. Prijave za navzočnost pri sveti maši so potrebne samo za nedelje, praznike in prve petke. Prijave sprejema v tem tednu  župnik Damjan vsak dan med 20.00 do 20.30.

Danes bo takoj po sveti maši kratek sestanek za starše veroučencev 3., 7. in 8. razreda.

Prihodnjo nedeljo, na Binkošti, bo ob 15. uri na parkirišču pri pokopališču v Selcih blagoslov traktorjev in unimogov. Žal nam črna kronika vsak teden znova objavlja veliko nesreč pri delu s traktorjem. Zato je prav, da tudi nad ta tako koristen pripomoček kličemo Božji blagoslov in prosimo Boga za varstvo pri delu z njim. Vabljeni, pripeljite!

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠEob petkih in sobotah samo takoj po sveti maši in ob nedeljah po sveti maši do 9. ure.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika Marka GSM  041 288 885.