Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 21. 02. 2021

Nedelja

2. postna nedelja

8h – ++Jeríčevi

V naših župnijah (Selca in Bukovščica) SVETE MAŠE POTEKAJO Z NAVZOČNOSTJO VERNIKOV. Pridite samo, če ste zdravi in na lastno odgovornost. V cerkvi v  Bukovščici je tako lahko pri sveti maši največ 5 družin ali posameznikov, oz. oseb, ki živijo v skupnem gospodinjstvu  (prostori so označeni). Prijave za navzočnost pri sveti maši sprejema v tem tednu brat Marko vsak dan med 20.00 do 20.30. Prenosi svete maše bodo tudi na Facebook strani Župniji Selca in Bukovščica (tako kot je označeno). Vsak dan bo pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca pred Najsvetejšim za končanje epidemije in zdravo pamet politikov in nas vseh. Lepo prosim, da tisti, ki boste prišli k sveti maši, pridete tudi k rožnemu vencu.

Od ponedeljka do petka imajo otroci šolske počitnice, zato tudi verouka ni. Ali bo s ponedeljkom, 1. 3., verouk v učilnicah pa je odvisno od navodil škofov. Če ne bo dovoljeno, bo verouk še vedno potekal na daljavo.

V soboto bo takoj po sveti maši v cerkvi kratek sestanek za starše veroučencev 3. ter 7. in 8. razreda.

Eden od staršev naj se srečanja zagotovo udeleži.

Pri svetih mašah ob petkih in nedeljah  bomo premišljevali Jezusov križev pot.

Zadaj v cerkvi si lahko vzamete nov Farni list ali pa si ga oglejte na spletni strani.

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠEob petkih in sobotah samo takoj po sveti maši in ob nedeljah po sveti maši do 9. ure.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.