Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 31. 01. 2021

18h –  Ivan Benedik

Nedelja

8h – Franc Gortnar

V naših župnijah (Selca in Bukovščica) bodo do četrtka, 4. 2.,  svete maše še vedno BREZ udeležbe vernikov. OD PETKA, 5. 2., BODO SVETE MAŠE POTEKALE Z NAVZOČNOSTJO VERNIKOV. Svete maše se darujejo v skladu z navodili slovenskih škofov, ki so dosegljiva na spletni strani Katoliške cerkve. Omogočena bo prisotnost vernikov, vendar z omejitvami in pod določenimi pogoji (maska, razdalja, ena oseba/družina na 30 m2, brez petja, sveto obhajilo po koncu svete maše …). Pridite samo, če ste zdravi in na lastno odgovornost. V cerkvi v  Bukovščici je tako lahko pri sveti maši največ 4 družine ali posameznikov, oz. oseb, ki živijo v skupnem gospodinjstvu  (prostori bodo označeni). Prijave za navzočnost pri sveti maši sprejema župnik Damjan (041 798 376) od ponedeljka, 1. 2., vsak dan med 20.00 do 20.30. Prenosi svete maše bodo tudi na Facebook strani Župniji Selca in Bukovščica (tako kot je označeno). Vsak dan bo pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca pred Najsvetejšim za končanje epidemije in zdravo pamet politikov in nas vseh. Lepo prosim, da tisti, ki boste prišli k sveti maši, pridete tudi k rožnemu vencu.

V torek je praznik, Gospodovo darovanje – svečnica. Sveta maša brez vernikov bo ob 8. uri, do 9. ure pa bo možno prejeti sveto obhajilo. Blagoslovljene sveče bodo na razpolago v cerkvi.

V petek bo obisk bolnih in ostarelih faranov na domu. Če kje ne želite, ali če bi kdo želel na novo, da ga obišče duhovnik, sporočite župniku Damjanu.

Od petka bodo svete maše ob 18. uri in ob nedeljah ob 8. uri Z navzočnostjo vernikov. Za navzočnost pri sveti maši se je potrebno prijaviti!

Vzemite nov Farni list ali pa si ga oglejte na internetni strani.

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠEob nedeljah po sveti maši do 9. ure ter  petek in  soboto po sveti maši do 18.40.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.