Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 19. 01. 2021

3. nedelja med letom –

nedelja Božje besede

10h – Angelca Pintar

Zaradi razmer še vedno ne morete priti k sveti maši. Povabljeni da sveto mašo spremljate po facebooku (Župniji Selca in Bukovščica)  in izkoristite možnost prejetja svetega obhajila.

Jutri se prične teden molitve za edinost kristjanov. Res vsi lepo vabljeni, da bi v teh oteženih razmerah še pomnožili molitev za edinost. Glavna misel letošnjega tedna molitve se glasi: »Ostanite v moji ljubezni in obrodili boste obilo sadu«.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali na ravni vesoljne Cerkve nedeljo Božje besede kot praznik hvaležnosti za neizmerni dar žive in zapisane besede, po kateri Bog želi vstopiti v odnos s človekom. Geslo dneva se glasi: »Tedaj so se jim odprle oči.«

Pari, ki morebiti načrtujete v tem letu poroko, se prijavite na tečaj priprave na zakon, ki bo v Žireh. Več si preberite v zadnjem Farnem listu.

Veroučenci povabljeni, da še naprej naredite vsak teden eno nalogo naprej, spremljate svete maše, pridite k obhajilu in si vsak dan vzemite ENO minuto za branje Svetega pisma.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.