Oznanila, 17. 1. 2021 – 2. nedelja med letom

Zaradi razmer še vedno ne morete priti k sveti maši. Povabljeni da sveto mašo spremljate po facebooku (Župniji Selca in Bukovščica)  in izkoristite možnost prejetja svetega obhajila.

Jutri se prične teden molitve za edinost kristjanov. Res vsi lepo vabljeni, da bi v teh oteženih razmerah še pomnožili molitev za edinost. Glavna misel letošnjega tedna molitve se glasi: »Ostanite v moji ljubezni in obrodili boste obilo sadu«.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali na ravni vesoljne Cerkve nedeljo Božje besede kot praznik hvaležnosti za neizmerni dar žive in zapisane besede, po kateri Bog želi vstopiti v odnos s človekom. Geslo dneva se glasi: »Tedaj so se jim odprle oči.«

Pari, ki morebiti načrtujete v tem letu poroko, se prijavite na tečaj priprave na zakon, ki bo v Žireh. Več si preberite v zadnjem Farnem listu.

Birmanci lahko v zakristiji dobite naročene slike z birmanske slovesnosti.