Oznanila, 10. 1. 2021 – Jezusov krst

Zaradi razmer še vedno ne morete priti k sveti maši. Povabljeni da sveto mašo spremljate po facebooku (Župniji Selca in Bukovščica)  in izkoristite možnost prejetja svetega obhajila. Ko se bodo razmere vsaj malo izboljšale pa spremljajte navodila, ki bodo oznanjena na facebook in internetni strani župnij Selca in Bukovščica.

Otroci lahko še danes oddate svoje darove, ki ste jih zbirali skozi advent v akciji Otroci za otroke, ko boste prišli k svetemu obhajilu. V imenu vseh lačnih otrok v misijonskih deželah – BOG VAM POVRNI S SVOJIM BLAGOSLOVOM!

Letošnje koledovanje je odpadlo. Svoje darove za misijone lahko oddate še danes v nabiralnik poleg Betlehemske lučke miru, ter vzemite blagoslovljeno nalepko. Tudi za te darove Bog povrni!

Veroučenci povabljeni, da še naprej naredite vsak teden eno nalogo naprej, spremljate svete maše, pridite k obhajilu in si vsak dan vzemite ENO minuto za branje Svetega pisma.

Vzemite nov Farni list ali pa si ga oglejte na internetni strani.

Birmanci lahko v zakristiji dobite naročene slike z birmanske slovesnosti.